Opinie

 • Basia i Łukasz

  czwartek, 25 sierpnia 2016

  Chcielibyśmy Ci bardzo podziękować za poprowadzenie naszego wesela:) Było idealnie, pochwały nie mają końca. Zachwyceni są zarówno seniorzy jak i młodzi, każdy mówi, że muzyka była idealnie dobrana a zabawy były świetne :) Spotkaliśmy się również z opiniami, że to było najlepsze wesele na jakim byli nasi goście :) Mamy nadzieję, że Tobie również dobrze się pracowało :D

 • Małgosia i Krzysiek

  wtorek, 23 sierpnia 2016

  Dziękujemy, bawiliśmy się świetnie. Goście byli zachwyceni. Pozdrawiamy

 • Emilia i Krzysztof

  piątek, 22 lipca 2016

  Od wesela minął prawie miesiąc, a my ciągle mamy w pamięci zadowolone miny naszych gości, kiedy Łukasz animował zabawę :) W czasie imprezy mieliśmy poczucie, że jest z nami ktoś, kto czuwa nad jej przebiegiem i stopniuje emocje z nią związane. Polonez, który Łukasz zaproponował na początku sprawił, że nasi goście poczuli się ważni już na początku wesela i do końca tego uczucia nie stracili. Stokrotne dzięki i mamy nadzieję do zobaczenia! :)

 • Ewa i Damian

  środa, 6 lipca 2016

  To, co zrobiłeś na naszym weselu to Mistrzostwo Świata! Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego że wybraliśmy Ciebie na wodzireja. Tego nie da się opisać. Drodzy przyszli Nowożeńcy jeśli jeszcze nie wiecie bądź ciągle szukacie i zastanawiacie się nad wyborem, to z czystym sumieniem możemy Wam polecić Łukasza! Dziękujemy serdecznie i pozdrawiamy:))))) P.S.Pozdrowienia dla Ciebie od naszych gości weselnych:)

 • Iwona i Maciek

  niedziela, 12 czerwca 2016

  Z pełnym przekonaniem polecamy usługi Pana Łukasza. W ubiegłą sobotę był wodzirejem na naszym weselu. Bezustannie zbieramy komplementy od gości, którzy szczerze przyznają , że to była najlepsza impreza w ich karierze ( warto napomknąć, że znaczna część z nich to doświadczeni imprezowicze :) ). Trochę się obawialiśmy czy ktoś podoła naszym wymaganiom, ponieważ mamy specyficzne gusta muzyczne ale trafiliśmy w dziesiątkę :) Łukasz perfekcyjnie rozkręcił zabawę. Nie zabrakło przy tym miłych niespodzianek jak prezentacja naszych wspólnych zdjęć podczas składania życzeń przez gości. Poza tym wesele było rzeczywiście "nasze", ponieważ Łukasz był elastyczny i otwarty na nasze pomysły. Było wesoło, radośnie, weselnie, a przede wszystkim z klasą. Dziękujemy za pełen profesjonalizm. Pozdrawiamy Iwona i Maciek

 • Kasia i Mateusz

  środa, 25 maja 2016

  Serdecznie dziękujemy w imieniu naszym i zadowolonych gości za super zabawę Kasia i Mateusz :) P.S. Gorąco polecamy !!!

 • Aneta i Marcin

  wtorek, 22 marca 2016

  Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Panu za poprowadzenie naszego wesela. Był Pan rewelacyjny całą rodziną wspominamy i przeżywamy nasze wesele. Świetne zabawy i rewelacyjna muzyka! Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy:) Aneta i Marcin

 • Marlena i Bartek

  czwartek, 3 marca 2016

  Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wodzirejowi za świetne poprowadzenie naszego wesela. Dziękujemy! Wodzireja Łukasza znaleźliśmy przez neta...Może wydawać się to dziwne ale nawet nie widzieliśmy się wcześniej, a szczegóły ustaliliśmy dwa dni przed weselem:) W pełni zaufaliśmy Łukaszowi i nie żałujemy:) Wodzirej "ściągnął" z nas ciężar pilnowania harmonogramu wesela, pilnował wszystkich etapów, dawał nam sygnał co i kiedy:) Świetnie rozbawiał gości, przez różne zabawy integracyjne. Goście byli zadowoleni:) Muzyka super, wielkie brawa dla DJ!!! Wszystkiego po troszeczku, żeby zadowolić i rozbawić wszystkich gości. Z czystym sumieniem polecam usługi Łukasza. Jeszcze przez trzy dni nogi mnie bolały, co świadczy, że zabawa była udana:)

 • Marta i Adrian 06.02.2016

  poniedziałek, 8 lutego 2016

  Wszystko przebiegło zgodnie z planem dzięki dwóm wspaniałym panom. Od samego początku, tj od spotkania przedweselnego aż do ostatniej piosenki widać pełny profesjonalizm, doskonałą organizację i mega kreatywność. Wszystko to spowodowało, że goście uznali, że nasze wesele było najlepszym na jakim w życiu byli - a to jak każdy wie najfajniejszy komplement jaki można usłyszeć. Serdecznie pozdrawiamy i polecamy : )

 • Andżelika i Krzysztof

  wtorek, 12 stycznia 2016

  Świetny Wodzirej! Bardzo ciekawe pomysły na zabawy, naprawdę zaskakiwał wszystkich. Potrafił rozbawić zarówno dzieci jak i starsze wujostwo, które nigdy dotąd nie królowało na parkiecie. Dobrze zorganizowany, dysponujący różnorodnym sprzętem. W życiu się tak nie ubawiłem, jak na własnym weselu! Jest wart polecenia:)

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook