Opinie

 • Kasia i Mateusz

  środa, 25 maja 2016

  Serdecznie dziękujemy w imieniu naszym i zadowolonych gości za super zabawę Kasia i Mateusz :) P.S. Gorąco polecamy !!!

 • Aneta i Marcin

  wtorek, 22 marca 2016

  Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Panu za poprowadzenie naszego wesela. Był Pan rewelacyjny całą rodziną wspominamy i przeżywamy nasze wesele. Świetne zabawy i rewelacyjna muzyka! Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy:) Aneta i Marcin

 • Marta i Adrian 06.02.2016

  poniedziałek, 8 lutego 2016

  Wszystko przebiegło zgodnie z planem dzięki dwóm wspaniałym panom. Od samego początku, tj od spotkania przedweselnego aż do ostatniej piosenki widać pełny profesjonalizm, doskonałą organizację i mega kreatywność. Wszystko to spowodowało, że goście uznali, że nasze wesele było najlepszym na jakim w życiu byli - a to jak każdy wie najfajniejszy komplement jaki można usłyszeć. Serdecznie pozdrawiamy i polecamy : )

 • Monika i Radek

  wtorek, 10 listopada 2015

  ,,Ach, to może ostatni! patrzcie, patrzcie, młodzi, Może ostatni, co tak poloneza wodzi!" Adam Mickiewicz. Jeszcze bolą nas nóżki po wspaniałej zabawie. Z pełnym przekonaniem stwierdzamy, iż nie zamienilibyśmy Panów Łukasza i Przemysława na nikogo innego. Wspaniale poprowadzone wesele. Bezcenne jak dla nas niewątpliwie stało się kontrolowanie przez Wodzireja Łukasza przebiegu całej uroczystości. Wszystko było pod Jego kontrolą. O nic nie musieliśmy się martwić. Panów charakteryzuje wyczucie smaku i klasa. Z pewnością muzyki w oryginalnych wykonaniach nie zamienilibyśmy na chrypnących z godziny na godzinę wokalistów i tupiących za keyboardami pseudomuzyków. Szczere podziękowania dla Panów! Z czystym sercem POLECAMY!

 • Monika i Andrzej

  wtorek, 29 września 2015

  Długo zastanawialiśmy się co wybrać zespół, czy wodzireja z DJ. Wybraliśmy wodzireja i nie żałujemy. Muzyka oryginalna, dużo zabaw które rozruszały gości, świetna atmosfera na parkiecie. Zespół to przeważnie dwa wokale, które z każdą godziną imprezy brzmią coraz marniej. Wodzirej oprócz zawsze oryginalnej muzyki zapewni wam ciekawe zabawy, tańce jakich nie mielibyście z zespołem. Wybór należy do Was, my wybraliśmy Wodzireja z dj-em i szczerze polecamy tę opcję.

 • Aneta i Dariusz

  piątek, 18 września 2015

  Wszystkim, którzy chcieliby aby na ich przyjęciu weselnym była dobra zabawa polecamy wodzireja Łukasza. Może to dziwne ale znaleźliśmy go przez neta, nie z polecenia i zaufaliśmy mu na tyle aby poprowadził nasze wesele. Zależało nam na dobranej muzyce i kulturalnych zabawach, a To Łukaszowi i jego koledze DJ-owi perfekcyjnie się udało. Wodzirej osobiście uczestniczy w tańcach, prowadzi konkursy i robi to z uśmiechem i przyjemnością. Wcześniej wspólnie zaplanowaliśmy przebieg wesela, a potem już tylko obserwowaliśmy jak nasi goście bawią się świetnie. Szczerze polecamy: zadowoleni:) Aneta i Darek.

 • Asia i Robert

  czwartek, 10 września 2015

  Panowie to mistrzowie świata w zabawianiu! Goście weselni zachwyceni organizacją zabaw jak i prowadzeniem wesela. Jeszcze raz Panowie, wszystkiego dobrego i z całym sercem polecamy!

 • Beata i Tomasz

  niedziela, 30 sierpnia 2015

  Wybór Wodzireja na nasze wesele to była dobra decyzja. Wesele okazało się bezstresowe, a my mieliśmy czas dla rodziny i przyjaciół. Wodzirej Łukasz panował nad organizacją przyjęcia, zdjął z nas obowiązek pilnowania harmonogramu przyjęcia. Umiejętnie zagonił gości na parkiet ;) wszyscy chętnie uczestniczyli w jego zabawach. Nikt nie narzekał, a wręcz przeciwnie goście nie mogli się go nachwalić. POLECAMY SERDECZNIE... Sami niedawno byliśmy przed trudnym wyborem Wodzirej czy zespół, wybraliśmy wodzireja i nie żałujemy. Gdyby była możliwość powtórzenia tego wieczoru, też wybralibyśmy wodzireja Łukasza do prowadzenia naszego wesela.

 • Asia i Szymon

  czwartek, 20 sierpnia 2015

  Muzyka, zabawa oraz prowadzenie tego najważniejszego wydarzenia w naszym życiu, macie u nas Oscara za rolę pierwszoplanową na naszym weselu!!! Gratulacje dla Was za pomysłowość, innowacyjność oraz świeże spojrzenie na staromodne zwyczaje weselne. Polonez rządzi!!! ;]

 • Weronika i Arek

  czwartek, 6 sierpnia 2015

  POLECAMY Wodzirej Łukasza i jego dja z całego serca. Muzyka dobrana idealnie, zabawy były kropką nad "i" na weselu. Goście zachwyceni (na oczepinach bawili się nawet Ci, którzy zawsze podczas nich wychodzili z sali). Wszyscy bawili się tak dobrze, że wesele trwało do 6 rano!

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook