Opinie

 • Agnieszka i Michał

  czwartek, 26 września 2019

  Decyzję o wynajęciu wodzireja podjęliśmy na weselu kuzynki, które również prowadził Łukasz. Zresztą z tego co wiem to nie byliśmy jedyną parą, która po tym przyjęciu zamówiła sobie go na własne weselisko, he he wizytówki rozchodziły mu się jak świeże bułeczki ;) Wynajęcie wodzireja było pierwszą decyzją w ramach organizacji wesela, wcześniej wiedzieliśmy tylko że chcemy się pobrać, w sumie to zmotywowało nas do organizacji tego jedynego i niepowtarzalnego wieczoru w naszym życiu. Wcześniej nie mieliśmy nawet wizji jak miałoby to wszystko wyglądać. Wodzirej rozruszał nawet najbardziej "drętwych" gości weselnych. Organizował zabawy, w trakcie których ubaw był po pachy. Nasze wesele zapadło w pamięć wszystkim gościom, i o to nam chodziło ;) Wszystkim, którzy chcą mieć wyjątkowe wesele, bezstresową zabawę, bez konieczności umartwiania się o samopoczucie i dobrą zabawę gości - polecamy WODZIREJA ŁUKASZA.

 • Magda i Dawid

  środa, 11 września 2019

  Na początek chcielibyśmy podziękować za świetnie przeprowadzoną imprezę. Zarówno my i nasi goście byliśmy bardzo zadowoleni z prowadzonego wesela, zabaw oraz atmosfery jaką stworzył wodzirej Łukasz oraz doboru muzyki pasującej do gustów naszych gości. Szczerze i z pełną satysfakcją możemy polecić ten niesamowity męski duet.

 • Paulina i Łukasz

  wtorek, 20 sierpnia 2019

  Dziękujemy za świetną oprawę muzyczną naszego Wesela. Muzyka i zabawy idealnie dobrane dla gości, wszystko na najwyższym poziomie. Goście zachwyceni :) Mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze na niejednym weselu :) Wesele tylko z Łukaszem :) POZDRAWIAMY I POLECAMY !!!

 • Kasia i Michał

  poniedziałek, 12 sierpnia 2019

  Bardzo polecamy pana Łukasza i Przemka! Pięknie poprowadzili nasze wesele! Goście super się bawili, do samego końca! :) Muzyka dobrze dobrana, fajne zabawy integrujące gości. Pan Łukasz czuwał także nad całą imprezą, współpracując z obsługą sali. Nie musieliśmy się niczym martwić! Było suuuuper ! :) Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy wybrać orkiestrę czy DJ, zdecydowanie Panowie są powodem ku temu, żeby wybrać do drugie! Nasi goście też bardzo zachwalali! Także polecamy z całego serduszka i dziękujemy!

 • Ania i Darek

  czwartek, 20 czerwca 2019

  Dziękujemy Panu Łukaszowi oraz Dj-owi za świetne poprowadzenie naszego wesela jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy ten duet profesjonalistów.

 • Ewelina i Marek

  środa, 12 czerwca 2019

  Pan Łukasz oraz Dj to profesjonaliści, którzy potrafią poprowadzić wesele tak, że goście nie chcą z schodzić z parkietu :) Współpraca z tym duetem to sama przyjemność :)

 • Alicja i Tomek

  środa, 29 maja 2019

  Polecamy! Genialny człowiek. Fantastycznie poprowadził nasze wesele:) a Dj zastosował się do naszych preferencji dokładając utwory od siebie, które podnosiły nawet zmęczonych gości ;) Świetny duet !

 • Roksana i Mateusz

  sobota, 4 maja 2019

  Z pełnym przekonaniem polecamy Łukasza wszystkim przyszlym nowożeńcom! Pełen profesjonalizm, mnogość zabaw dla osób w każdym wieku, świetnie dobrana muzyka, wdzięk i klasa, zachwyceni goście - tak w skrócie możemy podsumować nasze wesele poprowadzone przez Łukasza :) świetnie nam się z Tobą współpracowało i mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy na prowadzonej przez Ciebie imprezie, tym razem już w roli gości. Pozdrawiamy serdecznie, Roksana i Mateusz

 • Monika i Marcin

  czwartek, 8 listopada 2018

  Serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę oraz perfekcyjne poprowadzenie naszego wesela! :) Zarówno my, jak i nasi goście bawiliśmy się świetnie. Panowie zadbali o niepowtarzalną atmosferę, rewelacyjną muzykę oraz rozmaite zabawy w dobrym guście. Polecamy gorąco! Pozdrowienia! :)

 • Maja i Maciej

  czwartek, 20 września 2018

  Bardzo dziękujemy za świetnie wykonaną pracę. Od samego początku współpracy pełen profesjonalizm. "Dobry Wodzirej" to na prawdę doby wodzirej, którego usługi gorąco polecamy. Wszystkiego dobrego Panie Łukaszu, było nam niezmiernie miło gościć Pana na naszym weselu. Pozdrawiamy.

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook
Instagram