Opinie

 • Michał i Justyna

  środa, 7 lipca 2021

  Fantastyczny duet! Kiedyś byliśmy u przyjaciół na weselu jako goście i już wtedy zdecydowaliśmy, że zagrają u nas na weselu. Nasze wesele również Panowie rozkręcili na maxa i do późnych porannych godzin goście nie chcieli opuścić parkietu. Polecam gorąco.

 • Weronika i Arek

  wtorek, 22 czerwca 2021

  POLECAMY Wodzirej Łukasza i jego dja z całego serca. Muzyka dobrana idealnie, zabawy były kropką nad "i" na weselu. Goście zachwyceni (na oczepinach bawili się nawet Ci, którzy zawsze podczas nich wychodzili z sali). Wszyscy bawili się tak dobrze, że wesele trwało do 6 rano!

 • Karolina i Adam

  poniedziałek, 14 września 2020

  Wodzirej Łukasz świetnie zapanował nad całym przedsięwzięciem. Goście na naszym weselu bawili się super. Udało się zintegrować obie rodziny, wszyscy bawili się razem. Sami byliśmy zaskoczeni jak goście za namową wodzireja chętnie wstają od stołów aby wyjść na parkiet. Bardzo miła aparycja, uśmiech, opanowanie i niezawodność to cechuje Łukasza, którego z całego serca polecamy. Ten człowiek zna się na swojej pracy!!!

 • Marta i Kordian

  sobota, 15 sierpnia 2020

  Nie mogliśmy trafić lepiej. Wszyscy goście pełni podziwu kultury imprezy, zabaw...a muzyka od początku do końca na najwyższym poziomie i dopasowana dla każdego. My jak i goście nie bawiliśmy się jeszcze tak dobrze na żadnym weselu. Dziękujemy, że ten wyjątkowy dla nas dzień pozostawi tyle wspaniałych wspomnień i to dzięki wodzirejowi i DJ-owi. Gorąco polecamy :)

 • Ania i Artur

  wtorek, 7 lipca 2020

  Wodzirej z dużym doświadczeniem. Wszystko wypadło naturalnie, choć obawialiśmy się wielu wpadek. Doskonale potrafił dostosować się do sytuacji, którą było eleganckie przyjęcie w scenerii pałacowej. Doskonale dobrał zabawy, aby odpowiadały gościom i poprowadził je z dużą dawką humoru a zarazem bez kiczu i zbędnych żartów. Cały czas dbał aby atmosfera była przyjemna.

 • Sylwia i Paweł

  czwartek, 10 października 2019

  Łukasza poznaliśmy na weselu u naszych znajomych i juz wtedy wiedzielismy, że musimy go mieć także i u nas! Naszym zdaniem oraz zdaniem gości - lepiej nie mogliśmy wybrać! Muzyka od początku do końca współgrała z gustem wszystkich gości, a my - jeszcze jako Mloda Para o nic nie musielismy się martwić. Na oczepinach goście płakali ze śmiechu, a na parkiecie wszyscy bawili się do białego rana. Jesteśmy bardzo zadowoleni!!!

 • Agnieszka i Michał

  czwartek, 26 września 2019

  Decyzję o wynajęciu wodzireja podjęliśmy na weselu kuzynki, które również prowadził Łukasz. Zresztą z tego co wiem to nie byliśmy jedyną parą, która po tym przyjęciu zamówiła sobie go na własne weselisko, he he wizytówki rozchodziły mu się jak świeże bułeczki ;) Wynajęcie wodzireja było pierwszą decyzją w ramach organizacji wesela, wcześniej wiedzieliśmy tylko że chcemy się pobrać, w sumie to zmotywowało nas do organizacji tego jedynego i niepowtarzalnego wieczoru w naszym życiu. Wcześniej nie mieliśmy nawet wizji jak miałoby to wszystko wyglądać. Wodzirej rozruszał nawet najbardziej "drętwych" gości weselnych. Organizował zabawy, w trakcie których ubaw był po pachy. Nasze wesele zapadło w pamięć wszystkim gościom, i o to nam chodziło ;) Wszystkim, którzy chcą mieć wyjątkowe wesele, bezstresową zabawę, bez konieczności umartwiania się o samopoczucie i dobrą zabawę gości - polecamy WODZIREJA ŁUKASZA.

 • Magda i Dawid

  środa, 11 września 2019

  Na początek chcielibyśmy podziękować za świetnie przeprowadzoną imprezę. Zarówno my i nasi goście byliśmy bardzo zadowoleni z prowadzonego wesela, zabaw oraz atmosfery jaką stworzył wodzirej Łukasz oraz doboru muzyki pasującej do gustów naszych gości. Szczerze i z pełną satysfakcją możemy polecić ten niesamowity męski duet.

 • Paulina i Łukasz

  wtorek, 20 sierpnia 2019

  Dziękujemy za świetną oprawę muzyczną naszego Wesela. Muzyka i zabawy idealnie dobrane dla gości, wszystko na najwyższym poziomie. Goście zachwyceni :) Mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze na niejednym weselu :) Wesele tylko z Łukaszem :) POZDRAWIAMY I POLECAMY !!!

 • Kasia i Michał

  poniedziałek, 12 sierpnia 2019

  Bardzo polecamy pana Łukasza i Przemka! Pięknie poprowadzili nasze wesele! Goście super się bawili, do samego końca! :) Muzyka dobrze dobrana, fajne zabawy integrujące gości. Pan Łukasz czuwał także nad całą imprezą, współpracując z obsługą sali. Nie musieliśmy się niczym martwić! Było suuuuper ! :) Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy wybrać orkiestrę czy DJ, zdecydowanie Panowie są powodem ku temu, żeby wybrać do drugie! Nasi goście też bardzo zachwalali! Także polecamy z całego serduszka i dziękujemy!

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook
Instagram