Opinie

 • Agata i Wojtek

  niedziela, 4 września 2016

  Łukasz i Przemek to profesjonaliści w każdym calu! Poprowadzili imprezę perfekcyjnie i z prawdziwa klasą. Wszyscy goście, niezależnie od wieku, byli zachwyceni doborem muzyki, jak i oryginalnymi zabawami, w których każdy mógł uczestniczyć. Łukasz był w stałym kontakcie z fotografem i obsługą sali, i czuwał nad wszystkim w trakcie całej imprezy, i na bieżąca nas o wszystkim informował. Kilka dni przed weselem Łukasz poprosił nas o podanie ulubionej listy utworów i pomimo tego, że utwory nie były typowymi weselnymi kawałkami, prawie wszystkie usłyszeliśmy podczas zabawy weselnej. Piosenki były świetnie ‘wplecione’ w niektóre zabawy czy rożne bloki muzyczne. Na parkiecie było tłoczno do samego rana!

 • Agata i Bartek

  środa, 31 sierpnia 2016

  Dziękujemy za świetną imprezę. Zarówno my jak i nasi goście bawiliśmy się wyśmienicie. Dobra muzyka, perfekcyjna współpraca z młodymi i obsługą sali, która także ocenia zespół jako jeden z bardziej profesjonalnych, jaki gościł na ich scenie. Wesele urozmaicone zabawami, które były przemyślane, ciekawe a przede wszystkim ze smakiem. Polecamy gorąco każdej parze!

 • Ewelina i Filip

  wtorek, 30 sierpnia 2016

  Chcieliśmy bardzo podziękować za wykonaną prace na Naszym weselu.Było wspaniale gości nie mogli się Panów nachwalić z czystym sumieniem i chęcią będziemy Państwa polecać bo na pewno warto ! dziękujemy !!!

 • Basia i Łukasz

  czwartek, 25 sierpnia 2016

  Chcielibyśmy Ci bardzo podziękować za poprowadzenie naszego wesela:) Było idealnie, pochwały nie mają końca. Zachwyceni są zarówno seniorzy jak i młodzi, każdy mówi, że muzyka była idealnie dobrana a zabawy były świetne :) Spotkaliśmy się również z opiniami, że to było najlepsze wesele na jakim byli nasi goście :) Mamy nadzieję, że Tobie również dobrze się pracowało :D

 • Małgosia i Krzysiek

  wtorek, 23 sierpnia 2016

  Dziękujemy, bawiliśmy się świetnie. Goście byli zachwyceni. Pozdrawiamy

 • Emilia i Krzysztof

  piątek, 22 lipca 2016

  Od wesela minął prawie miesiąc, a my ciągle mamy w pamięci zadowolone miny naszych gości, kiedy Łukasz animował zabawę :) W czasie imprezy mieliśmy poczucie, że jest z nami ktoś, kto czuwa nad jej przebiegiem i stopniuje emocje z nią związane. Polonez, który Łukasz zaproponował na początku sprawił, że nasi goście poczuli się ważni już na początku wesela i do końca tego uczucia nie stracili. Stokrotne dzięki i mamy nadzieję do zobaczenia! :)

 • Ewa i Damian

  środa, 6 lipca 2016

  To, co zrobiłeś na naszym weselu to Mistrzostwo Świata! Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego że wybraliśmy Ciebie na wodzireja. Tego nie da się opisać. Drodzy przyszli Nowożeńcy jeśli jeszcze nie wiecie bądź ciągle szukacie i zastanawiacie się nad wyborem, to z czystym sumieniem możemy Wam polecić Łukasza! Dziękujemy serdecznie i pozdrawiamy:))))) P.S.Pozdrowienia dla Ciebie od naszych gości weselnych:)

 • Iwona i Maciek

  niedziela, 12 czerwca 2016

  Z pełnym przekonaniem polecamy usługi Pana Łukasza. W ubiegłą sobotę był wodzirejem na naszym weselu. Bezustannie zbieramy komplementy od gości, którzy szczerze przyznają , że to była najlepsza impreza w ich karierze ( warto napomknąć, że znaczna część z nich to doświadczeni imprezowicze :) ). Trochę się obawialiśmy czy ktoś podoła naszym wymaganiom, ponieważ mamy specyficzne gusta muzyczne ale trafiliśmy w dziesiątkę :) Łukasz perfekcyjnie rozkręcił zabawę. Nie zabrakło przy tym miłych niespodzianek jak prezentacja naszych wspólnych zdjęć podczas składania życzeń przez gości. Poza tym wesele było rzeczywiście "nasze", ponieważ Łukasz był elastyczny i otwarty na nasze pomysły. Było wesoło, radośnie, weselnie, a przede wszystkim z klasą. Dziękujemy za pełen profesjonalizm. Pozdrawiamy Iwona i Maciek

 • Kasia i Mateusz

  środa, 25 maja 2016

  Serdecznie dziękujemy w imieniu naszym i zadowolonych gości za super zabawę Kasia i Mateusz :) P.S. Gorąco polecamy !!!

 • Aneta i Marcin

  wtorek, 22 marca 2016

  Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Panu za poprowadzenie naszego wesela. Był Pan rewelacyjny całą rodziną wspominamy i przeżywamy nasze wesele. Świetne zabawy i rewelacyjna muzyka! Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy:) Aneta i Marcin

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook
Instagram