Opinie

 • Iwona i Maciek

  niedziela, 12 czerwca 2016

  Z pełnym przekonaniem polecamy usługi Pana Łukasza. W ubiegłą sobotę był wodzirejem na naszym weselu. Bezustannie zbieramy komplementy od gości, którzy szczerze przyznają , że to była najlepsza impreza w ich karierze ( warto napomknąć, że znaczna część z nich to doświadczeni imprezowicze :) ). Trochę się obawialiśmy czy ktoś podoła naszym wymaganiom, ponieważ mamy specyficzne gusta muzyczne ale trafiliśmy w dziesiątkę :) Łukasz perfekcyjnie rozkręcił zabawę. Nie zabrakło przy tym miłych niespodzianek jak prezentacja naszych wspólnych zdjęć podczas składania życzeń przez gości. Poza tym wesele było rzeczywiście "nasze", ponieważ Łukasz był elastyczny i otwarty na nasze pomysły. Było wesoło, radośnie, weselnie, a przede wszystkim z klasą. Dziękujemy za pełen profesjonalizm. Pozdrawiamy Iwona i Maciek

 • Kasia i Mateusz

  środa, 25 maja 2016

  Serdecznie dziękujemy w imieniu naszym i zadowolonych gości za super zabawę Kasia i Mateusz :) P.S. Gorąco polecamy !!!

 • Aneta i Marcin

  wtorek, 22 marca 2016

  Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Panu za poprowadzenie naszego wesela. Był Pan rewelacyjny całą rodziną wspominamy i przeżywamy nasze wesele. Świetne zabawy i rewelacyjna muzyka! Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy:) Aneta i Marcin

 • Marta i Adrian 06.02.2016

  poniedziałek, 8 lutego 2016

  Wszystko przebiegło zgodnie z planem dzięki dwóm wspaniałym panom. Od samego początku, tj od spotkania przedweselnego aż do ostatniej piosenki widać pełny profesjonalizm, doskonałą organizację i mega kreatywność. Wszystko to spowodowało, że goście uznali, że nasze wesele było najlepszym na jakim w życiu byli - a to jak każdy wie najfajniejszy komplement jaki można usłyszeć. Serdecznie pozdrawiamy i polecamy : )

 • Monika i Radek

  wtorek, 10 listopada 2015

  ,,Ach, to może ostatni! patrzcie, patrzcie, młodzi, Może ostatni, co tak poloneza wodzi!" Adam Mickiewicz. Jeszcze bolą nas nóżki po wspaniałej zabawie. Z pełnym przekonaniem stwierdzamy, iż nie zamienilibyśmy Panów Łukasza i Przemysława na nikogo innego. Wspaniale poprowadzone wesele. Bezcenne jak dla nas niewątpliwie stało się kontrolowanie przez Wodzireja Łukasza przebiegu całej uroczystości. Wszystko było pod Jego kontrolą. O nic nie musieliśmy się martwić. Panów charakteryzuje wyczucie smaku i klasa. Z pewnością muzyki w oryginalnych wykonaniach nie zamienilibyśmy na chrypnących z godziny na godzinę wokalistów i tupiących za keyboardami pseudomuzyków. Szczere podziękowania dla Panów! Z czystym sercem POLECAMY!

 • Monika i Andrzej

  wtorek, 29 września 2015

  Długo zastanawialiśmy się co wybrać zespół, czy wodzireja z DJ. Wybraliśmy wodzireja i nie żałujemy. Muzyka oryginalna, dużo zabaw które rozruszały gości, świetna atmosfera na parkiecie. Zespół to przeważnie dwa wokale, które z każdą godziną imprezy brzmią coraz marniej. Wodzirej oprócz zawsze oryginalnej muzyki zapewni wam ciekawe zabawy, tańce jakich nie mielibyście z zespołem. Wybór należy do Was, my wybraliśmy Wodzireja z dj-em i szczerze polecamy tę opcję.

 • Aneta i Dariusz

  piątek, 18 września 2015

  Wszystkim, którzy chcieliby aby na ich przyjęciu weselnym była dobra zabawa polecamy wodzireja Łukasza. Może to dziwne ale znaleźliśmy go przez neta, nie z polecenia i zaufaliśmy mu na tyle aby poprowadził nasze wesele. Zależało nam na dobranej muzyce i kulturalnych zabawach, a To Łukaszowi i jego koledze DJ-owi perfekcyjnie się udało. Wodzirej osobiście uczestniczy w tańcach, prowadzi konkursy i robi to z uśmiechem i przyjemnością. Wcześniej wspólnie zaplanowaliśmy przebieg wesela, a potem już tylko obserwowaliśmy jak nasi goście bawią się świetnie. Szczerze polecamy: zadowoleni:) Aneta i Darek.

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook
Instagram