Opinie

 • Mariola

  piątek, 12 sierpnia 2022

  Matka Pana Młodego - trzeba mieć dar żeby tak fantastycznie poprowadzić przyjęcie weselne. Bawili się wszyscy, starsi i młodzi.Muzyka świetna, a propozycje zabaw na wysokim poziomie. KLASA- Dziękuję

 • Klaudia i Mateusz

  piątek, 8 lipca 2022

  Pełen profesjonalizm ! Lepiej nie mogliśmy trafić ! Imprezka przerosła nasze oczekiwania a goście zachwyceni !

 • Oliwia i Przemysław

  poniedziałek, 13 czerwca 2022

  Na wstępnie chcieliśmy jeszcze raz z całego serca podziękować za tak wspaniałe poprowadzenie naszego wesela ! Goście byli zachwyceni ! Oprawa muzyczna, pomysły Wodzireja przerosły nasze oczekiwania ! Dwa lata temu byliśmy na weselu kuzyna … i wtedy jak tylko zobaczyliśmy jak prowadzicie wesele to od razu wiedzieliśmy, ze Was chcemy u siebie ! I tak się stało ! Było najlepiej !!! Była impreza życia ! A wszystkich gości bolą nogi od tańcowania :) Dziękujemy i polecamy !!!!!!!!

 • Asia i Robert

  czwartek, 20 stycznia 2022

  Panowie to mistrzowie świata w zabawianiu! Goście weselni zachwyceni organizacją zabaw jak i prowadzeniem wesela. Jeszcze raz Panowie, wszystkiego dobrego i z całym sercem polecamy!

 • Asia i Szymon

  czwartek, 14 października 2021

  Muzyka, zabawa oraz prowadzenie tego najważniejszego wydarzenia w naszym życiu, macie u nas Oscara za rolę pierwszoplanową na naszym weselu!!! Gratulacje dla Was za pomysłowość, innowacyjność oraz świeże spojrzenie na staromodne zwyczaje weselne. Polonez rządzi!!! ;]

 • Beata i Tomasz

  sobota, 18 września 2021

  Wybór Wodzireja na nasze wesele to była dobra decyzja. Wesele okazało się bezstresowe, a my mieliśmy czas dla rodziny i przyjaciół. Wodzirej Łukasz panował nad organizacją przyjęcia, zdjął z nas obowiązek pilnowania harmonogramu przyjęcia. Umiejętnie zagonił gości na parkiet ;) wszyscy chętnie uczestniczyli w jego zabawach. Nikt nie narzekał, a wręcz przeciwnie goście nie mogli się go nachwalić. POLECAMY SERDECZNIE... Sami niedawno byliśmy przed trudnym wyborem Wodzirej czy zespół, wybraliśmy wodzireja i nie żałujemy. Gdyby była możliwość powtórzenia tego wieczoru, też wybralibyśmy wodzireja Łukasza do prowadzenia naszego wesela.

 • Kasia i Mariusz

  poniedziałek, 16 sierpnia 2021

  Bardzo polecamy pana Łukasza i Przemka! Pięknie poprowadzili nasze wesele! Goście super się bawili, do samego końca!:) Muzyka dobrze dobrana, fajne zabawy integurjące gości. Pan Łukasz czuwał także nad całą imprezą, współpracując z obsługą sali. Nie musieliśmy się niczym martwić! Bylo suuuuper ! :) Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy wybrać orkiestrę czy DJ, zdecydowanie Panowie są powodem ku temu, żeby wybrać do drugie! Nasi goście też bardzo zachwalali! Także polecamy z calego serduszka i dziękujemy! :)

 • Michał i Justyna

  środa, 7 lipca 2021

  Fantastyczny duet! Kiedyś byliśmy u przyjaciół na weselu jako goście i już wtedy zdecydowaliśmy, że zagrają u nas na weselu. Nasze wesele również Panowie rozkręcili na maxa i do późnych porannych godzin goście nie chcieli opuścić parkietu. Polecam gorąco.

 • Weronika i Arek

  wtorek, 22 czerwca 2021

  POLECAMY Wodzirej Łukasza i jego dja z całego serca. Muzyka dobrana idealnie, zabawy były kropką nad "i" na weselu. Goście zachwyceni (na oczepinach bawili się nawet Ci, którzy zawsze podczas nich wychodzili z sali). Wszyscy bawili się tak dobrze, że wesele trwało do 6 rano!

 • Karolina i Adam

  poniedziałek, 14 września 2020

  Wodzirej Łukasz świetnie zapanował nad całym przedsięwzięciem. Goście na naszym weselu bawili się super. Udało się zintegrować obie rodziny, wszyscy bawili się razem. Sami byliśmy zaskoczeni jak goście za namową wodzireja chętnie wstają od stołów aby wyjść na parkiet. Bardzo miła aparycja, uśmiech, opanowanie i niezawodność to cechuje Łukasza, którego z całego serca polecamy. Ten człowiek zna się na swojej pracy!!!

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook
Instagram