Dlaczego wodzirej

Występ kilkuosobowego zespołu, który gra na żywo to na pewno ciekawa propozycja. Problem  w tym, że dzisiaj jest bardzo mało kapel, które grają na żywo. Nie dajcie się oszukać, nie płaćcie za to, że na scenie stoi kilka osób, a muzyka odtwarzana jest z dyskietek lub karaoke. Kiedy zespół już gra na żywo cały wieczór słyszycie te same instrumenty i te same wokale przez co można odnieść wrażenie, że wszystko jest na jedno kopyto,  do tego brak nowości, brak oświetlenia scenicznego. Poza tym ile razy widzieliście niesmaczne zabawy, które Was zdegustowały. Przez takie zabawy ludzie boją się oczepin, a przecież oczepiny to świetna zabawa i tradycja, którą warto podtrzymywać. 

Wybierając samego DJ-a macie nagrania w oryginalnych wykonaniach i przeważnie oświetlenie sceniczne. Niestety DJ zmuszony jest stać za konsolą i nie może odejść od sprzętu żeby poprowadzić jakąś zabawę. Nie dajcie się nabrać na „dja i wodzireja” w jednej osobie to, że ktoś tylko mówi przez mikrofon nie oznacza, że jest wodzirejem.

Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest DJ plus WODZIREJ. DJ zajmuje się obsługą sprzętu, dobierając odpowiednio muzykę do wieku i upodobań bawiących się gości. Natomiast  WODZIREJ zajmuje się animacją zabawy, wychodzi do ludzi, prowadzi całe układy taneczne, dba o scenariusz przyjęcia. Jesteśmy w stanie zagrać utwory, których nie zagra żaden zespół a przy których wszyscy się bawią np. rock & roll, Y.M.C.A.,  itp. Poza tym prezentujemy też muzykę biesiadną i polską klasykę w oryginalnych wykonaniach lub w aranżacjach znanych gwiazd.

Pracujemy tylko i wyłącznie na markowym i dobrym sprzęcie co w powiązaniu z muzyką jakości CD daje najlepszy odbiór. Poza tamy posiadamy profesjonalne oświetlenie, które w znacznym stopniu buduje klimat na weselach.

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook