Dlaczego wodzirej

Wodzirej nie da Wam się nudzić
Jako wodzirej wypełniam cały wieczór różnymi zabawami i animacjami ale robię to w sposób nienachlany. Każda zabawa i animacja jest inna i mam specjalnie przygotowane do nich rekwizyty oraz podkłady muzyczne. Wszystkie zabawy są w dobrym guście nie naruszając niczyjego poczucia godności.

Integracja
Jednym z głównych zadań wodzireja jest integracja gości na weselu. Dlatego w swoim repertuarze mam zabawy integracyjne gdzie w  przystępny i zabawny sposób goście mają możliwość się lepiej poznać . Głównie zależy mi na integracji gości ze strony Pni młodej z gośćmi ze strony Pana młodego.

Scenariusz przyjęcia
Na podstawie sugestii młodej pary tworzę scenariusz przyjęcia weselnego. Przed weselem  staram się porozmawiać z kierownikiem sali oraz kelnerami żeby wszystko dopiąć na ostatni guzik. Szanuje tradycje panujące w danym regionie. Scenariusz  w trakcie trwania wesela jest na bieżąco korygowany jeżeli jest taka potrzeba. Jestem w  stałym kontakcie  z kelnerami i dokładnie wiem kiedy i jakie danie będą podane. Wszystko po to żeby dostosować maksymalnie długość bloków muzycznych i przerw na jedzenie oraz inne atrakcje.

Muzyka na Waszym weselu
Dzięki współpracy z dj mamy możliwość nadaniu przyjęciu właściwy charakter. Muzyka jest na bieżąco dobierana do bawiących się gości. Jesteśmy w stanie w każdej chwili zmienić klimat wesela na inny niż był zaplanowany jeżeli będzie taka potrzeba. Przed weselem proszę Młodą Parę o listę utworów, którą by chcieli usłyszeć na swoim przyjęciu.  Spełniamy prośby muzyczne gości.

Prestiż
Obecność wodzireja czyli eleganckiego pana we fraku podnosi prestiż każdej zabawy. Dobrego wodzireja widać w śród gości na parkiecie. Wodzirej jest wrażliwy na sugestie gości.

Alkohol nie jest potrzebny
Poza głównymi toastami przy rozpoczęciu wesela lub toaście dla rodziców nie inicjuje niepotrzebnie więcej sytuacji w których trzeba pić alkohol. Żadna zabawa, która prowadzę nie wiąże się z piciem alkoholu.  Wodzireje nie mają w zwyczaju rozpijania gości.

Muzyka w przerwach
Ogólnie nie robimy długich i częstych przerw. Jak już robimy to staramy się żeby muzyka w przerwach była przemyślana.  W brew pozorom muzyka w przerwach jest bardzo istotna. Nie może być to muzyka usypiającą tylko muzyka, która będzie podtrzymywać pozytywną atmosferę na weselu. Dlatego mamy specjalnie przygotowany play listy na różne części wesela.

Technika sceniczna
Podsiadamy nagłośnienie i oświetlenie najlepszych firm. Cała konstrukcja jest bardzo przemyślana i estetyczna. Kable są sprytnie pochowane.  Wszystkie światła sterowane są komputerem dzięki czemu nasze show jest dostosowane do każdego utworu.  Dźwięk jest najwyższej jakości, muzyka jest bardzo czytelna. Staramy się nie grać za głośno.  
 
 
 

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook
Instagram