Opinie

 • Weronika i Paweł

  czwartek, 25 sierpnia 2022

  Serdecznie polecamy wszystkim Łukasza, wesele odbyło się 6 sierpnia i cały czas dostajemy feedback od gości o tym jakiego mieliśmy świetnego DJ, niektórzy proszą nawet o kontakt :) Łukasz świetnie poprowadził wesele, zajął się zarówno pełnoletnimi gośćmi jak i tymi najmłodszymi, często robił kilka rzeczy na raz tak aby każdy się świetnie bawił, jedna osoba a kilka funkcji na raz i każda na najwyższym poziomie, dlatego zdecydowanie nie ma co się zastanawiać. Łukasz Bednarz był drugim Dj z którym rozmawialiśmy i od razy wiedzieliśmy ze jest to tak osoba, zdecydowanie był to strzał w 10 i z całego serca możemy go polecić każdemu. Dodatkowo bardzo podobało mi sie ze nie miał zastrzeżeń do żadnego mojego pomysłu (Monika) i wszystkie zrealizował podczas wesela również jeżeli chcieliśmy coś zmienić w trakcie to tak było:) Świetna energia i świetny człowiek z poczuciem humoru:) Dziękujemy i wszystkiego dobrego dla Ciebie Łukasz, do zobaczenia :)

 • Monika i Tomek

  wtorek, 23 sierpnia 2022

  To było 4 wesele na którym bawiłam się z Wodzirejem +DJ'em :) na każdym z nich bawiłam się super, ale na ostatnim zdecydowanie najlepiej! (Było to nasze wesele ;) ) zdecydowanie polecam! Współpraca na jak najwyższym poziomie, impreza poprowadzona fachowo, wszyscy bawili się do samego rana, a dla nas ten dzień na pewno będzie niezapomniany! :)

 • Przemek i Weronika

  piątek, 19 sierpnia 2022

  Na Pana Łukasza zdecydowaliśmy się z żoną po tym, jak bawiliśmy się na imprezie, którą prowadził u naszych znajomych. Obie imprezy zostały przeprowadzone w sposób naszym zdaniem perfekcyjny, świetne animacje, nienachalne konkursy i oczepiny, a także idealnie dobrany repertuar muzyczny. Polecam!

 • Mariola

  piątek, 12 sierpnia 2022

  Matka Pana Młodego - trzeba mieć dar żeby tak fantastycznie poprowadzić przyjęcie weselne. Bawili się wszyscy, starsi i młodzi.Muzyka świetna, a propozycje zabaw na wysokim poziomie. KLASA- Dziękuję

 • Klaudia i Mateusz

  piątek, 8 lipca 2022

  Pełen profesjonalizm ! Lepiej nie mogliśmy trafić ! Imprezka przerosła nasze oczekiwania a goście zachwyceni !

 • Oliwia i Przemysław

  poniedziałek, 13 czerwca 2022

  Na wstępnie chcieliśmy jeszcze raz z całego serca podziękować za tak wspaniałe poprowadzenie naszego wesela ! Goście byli zachwyceni ! Oprawa muzyczna, pomysły Wodzireja przerosły nasze oczekiwania ! Dwa lata temu byliśmy na weselu kuzyna … i wtedy jak tylko zobaczyliśmy jak prowadzicie wesele to od razu wiedzieliśmy, ze Was chcemy u siebie ! I tak się stało ! Było najlepiej !!! Była impreza życia ! A wszystkich gości bolą nogi od tańcowania :) Dziękujemy i polecamy !!!!!!!!

 • Asia i Robert

  czwartek, 20 stycznia 2022

  Panowie to mistrzowie świata w zabawianiu! Goście weselni zachwyceni organizacją zabaw jak i prowadzeniem wesela. Jeszcze raz Panowie, wszystkiego dobrego i z całym sercem polecamy!

 • Asia i Szymon

  czwartek, 14 października 2021

  Muzyka, zabawa oraz prowadzenie tego najważniejszego wydarzenia w naszym życiu, macie u nas Oscara za rolę pierwszoplanową na naszym weselu!!! Gratulacje dla Was za pomysłowość, innowacyjność oraz świeże spojrzenie na staromodne zwyczaje weselne. Polonez rządzi!!! ;]

 • Beata i Tomasz

  sobota, 18 września 2021

  Wybór Wodzireja na nasze wesele to była dobra decyzja. Wesele okazało się bezstresowe, a my mieliśmy czas dla rodziny i przyjaciół. Wodzirej Łukasz panował nad organizacją przyjęcia, zdjął z nas obowiązek pilnowania harmonogramu przyjęcia. Umiejętnie zagonił gości na parkiet ;) wszyscy chętnie uczestniczyli w jego zabawach. Nikt nie narzekał, a wręcz przeciwnie goście nie mogli się go nachwalić. POLECAMY SERDECZNIE... Sami niedawno byliśmy przed trudnym wyborem Wodzirej czy zespół, wybraliśmy wodzireja i nie żałujemy. Gdyby była możliwość powtórzenia tego wieczoru, też wybralibyśmy wodzireja Łukasza do prowadzenia naszego wesela.

 • Kasia i Mariusz

  poniedziałek, 16 sierpnia 2021

  Bardzo polecamy pana Łukasza i Przemka! Pięknie poprowadzili nasze wesele! Goście super się bawili, do samego końca!:) Muzyka dobrze dobrana, fajne zabawy integurjące gości. Pan Łukasz czuwał także nad całą imprezą, współpracując z obsługą sali. Nie musieliśmy się niczym martwić! Bylo suuuuper ! :) Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy wybrać orkiestrę czy DJ, zdecydowanie Panowie są powodem ku temu, żeby wybrać do drugie! Nasi goście też bardzo zachwalali! Także polecamy z calego serduszka i dziękujemy! :)

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook
Instagram