Opinie

 • Sylwia i Paweł

  wtorek, 23 czerwca 2015

  Łukasza poznaliśmy na weselu u naszych znajomych i juz wtedy wiedzielismy, że musimy go mieć także i u nas! Naszym zdaniem oraz zdaniem gości - lepiej nie mogliśmy wybrać! Muzyka od początku do końca współgrała z gustem wszystkich gości, a my - jeszcze jako Mloda Para o nic nie musielismy się martwić. Na oczepinach goście płakali ze śmiechu, a na parkiecie wszyscy bawili się do białego rana. Jesteśmy bardzo zadowoleni!!!

 • Agnieszka i Michał

  niedziela, 14 czerwca 2015

  Decyzję o wynajęciu wodzireja podjęliśmy na weselu kuzynki, które również prowadził Łukasz. Zresztą z tego co wiem to nie byliśmy jedyną parą, która po tym przyjęciu zamówiła sobie go na własne weselisko, he he wizytówki rozchodziły mu się jak świeże bułeczki ;) Wynajęcie wodzireja było pierwszą decyzją w ramach organizacji wesela, wcześniej wiedzieliśmy tylko że chcemy się pobrać, w sumie to zmotywowało nas do organizacji tego jedynego i niepowtarzalnego wieczoru w naszym życiu. Wcześniej nie mieliśmy nawet wizji jak miałoby to wszystko wyglądać. Wodzirej rozruszał nawet najbardziej "drętwych" gości weselnych. Organizował zabawy, w trakcie których ubaw był po pachy. Nasze wesele zapadło w pamięć wszystkim gościom, i o to nam chodziło ;) Wszystkim, którzy chcą mieć wyjątkowe wesele, bezstresową zabawę, bez konieczności umartwiania się o samopoczucie i dobrą zabawę gości - polecamy WODZIREJA ŁUKASZA.

 • Magda i Dawid

  piątek, 1 maja 2015

  Na początek chcielibyśmy podziękować za świetnie przeprowadzoną imprezę. Zarówno my i nasi goście byliśmy bardzo zadowoleni z prowadzonego wesela, zabaw oraz atmosfery jaką stworzył wodzirej Łukasz oraz doboru muzyki pasującej do gustów naszych gości. Szczerze i z pełną satysfakcją możemy polecić ten niesamowity męski duet.

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook