Opinie

 • Monika i Andrzej

  wtorek, 29 września 2015

  Długo zastanawialiśmy się co wybrać zespół, czy wodzireja z DJ. Wybraliśmy wodzireja i nie żałujemy. Muzyka oryginalna, dużo zabaw które rozruszały gości, świetna atmosfera na parkiecie. Zespół to przeważnie dwa wokale, które z każdą godziną imprezy brzmią coraz marniej. Wodzirej oprócz zawsze oryginalnej muzyki zapewni wam ciekawe zabawy, tańce jakich nie mielibyście z zespołem. Wybór należy do Was, my wybraliśmy Wodzireja z dj-em i szczerze polecamy tę opcję.

 • Aneta i Dariusz

  piątek, 18 września 2015

  Wszystkim, którzy chcieliby aby na ich przyjęciu weselnym była dobra zabawa polecamy wodzireja Łukasza. Może to dziwne ale znaleźliśmy go przez neta, nie z polecenia i zaufaliśmy mu na tyle aby poprowadził nasze wesele. Zależało nam na dobranej muzyce i kulturalnych zabawach, a To Łukaszowi i jego koledze DJ-owi perfekcyjnie się udało. Wodzirej osobiście uczestniczy w tańcach, prowadzi konkursy i robi to z uśmiechem i przyjemnością. Wcześniej wspólnie zaplanowaliśmy przebieg wesela, a potem już tylko obserwowaliśmy jak nasi goście bawią się świetnie. Szczerze polecamy: zadowoleni:) Aneta i Darek.

 • Asia i Robert

  czwartek, 10 września 2015

  Panowie to mistrzowie świata w zabawianiu! Goście weselni zachwyceni organizacją zabaw jak i prowadzeniem wesela. Jeszcze raz Panowie, wszystkiego dobrego i z całym sercem polecamy!

 • Beata i Tomasz

  niedziela, 30 sierpnia 2015

  Wybór Wodzireja na nasze wesele to była dobra decyzja. Wesele okazało się bezstresowe, a my mieliśmy czas dla rodziny i przyjaciół. Wodzirej Łukasz panował nad organizacją przyjęcia, zdjął z nas obowiązek pilnowania harmonogramu przyjęcia. Umiejętnie zagonił gości na parkiet ;) wszyscy chętnie uczestniczyli w jego zabawach. Nikt nie narzekał, a wręcz przeciwnie goście nie mogli się go nachwalić. POLECAMY SERDECZNIE... Sami niedawno byliśmy przed trudnym wyborem Wodzirej czy zespół, wybraliśmy wodzireja i nie żałujemy. Gdyby była możliwość powtórzenia tego wieczoru, też wybralibyśmy wodzireja Łukasza do prowadzenia naszego wesela.

 • Asia i Szymon

  czwartek, 20 sierpnia 2015

  Muzyka, zabawa oraz prowadzenie tego najważniejszego wydarzenia w naszym życiu, macie u nas Oscara za rolę pierwszoplanową na naszym weselu!!! Gratulacje dla Was za pomysłowość, innowacyjność oraz świeże spojrzenie na staromodne zwyczaje weselne. Polonez rządzi!!! ;]

 • Weronika i Arek

  czwartek, 6 sierpnia 2015

  POLECAMY Wodzirej Łukasza i jego dja z całego serca. Muzyka dobrana idealnie, zabawy były kropką nad "i" na weselu. Goście zachwyceni (na oczepinach bawili się nawet Ci, którzy zawsze podczas nich wychodzili z sali). Wszyscy bawili się tak dobrze, że wesele trwało do 6 rano!

 • Karolina i Adam

  sobota, 1 sierpnia 2015

  Wodzirej Łukasz świetnie zapanował nad całym przedsięwzięciem. Goście na naszym weselu bawili się super. Udało się zintegrować obie rodziny, wszyscy bawili się razem. Sami byliśmy zaskoczeni jak goście za namową wodzireja chętnie wstają od stołów aby wyjść na parkiet. Bardzo miła aparycja, uśmiech, opanowanie i niezawodność to cechuje Łukasza, którego z całego serca polecamy. Ten człowiek zna się na swojej pracy!!!

 • Marta i Kordian

  wtorek, 7 lipca 2015

  Nie mogliśmy trafić lepiej. Wszyscy goście pełni podziwu kultury imprezy, zabaw...a muzyka od początku do końca na najwyższym poziomie i dopasowana dla każdego. My jak i goście nie bawiliśmy się jeszcze tak dobrze na żadnym weselu. Dziękujemy, że ten wyjątkowy dla nas dzień pozostawi tyle wspaniałych wspomnień i to dzięki wodzirejowi i DJ-owi. Gorąco polecamy :)

 • Ania i Artur

  sobota, 4 lipca 2015

  Wodzirej z dużym doświadczeniem. Wszystko wypadło naturalnie, choć obawialiśmy się wielu wpadek. Doskonale potrafił dostosować się do sytuacji, którą było eleganckie przyjęcie w scenerii pałacowej. Doskonale dobrał zabawy, aby odpowiadały gościom i poprowadził je z dużą dawką humoru a zarazem bez kiczu i zbędnych żartów. Cały czas dbał aby atmosfera była przyjemna.

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x
Facebook
Instagram